Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Telha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bledi Telha është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Prill 2017, Bledi Telha publikon videoklipin "Je Me E Bukura Ne Shqiperi", në bashkëpunim me Albina Xhons....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Kledi Bahiti

Ylli Valla

Muharrem Xhediku

Ardit Roshi

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Gers Alia

Fabian Asllani

Nazmi Sfishta

Marsel Gunga

Tags: Bledi Telha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet