A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bledis është një këngëtar. Bledis ka lindur dhe eshte edukuar ne nje ambient artistik. Ai kreu dhe shkollen fillore dhe te mesme ne Liceun Artistik "Jordan Misja" per piano. Aktualisht studion ne akademine e arteve te bukura per kompozicion. Bledis eshte dhe pjestar i grupit CHILL..pianist i grupit. Më datë 29 Tetor 2008, Bledis publikon videoklipin "Kujtim Mbi Det". Më datë 1 Qershor 2010, Bledis publikon videoklipin "S'te Harroj". Më datë 6 Gusht 2013, Bledis p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Niti

Dr.Rabbit

Ledi (M)

Fatmir Ademi

Mmg

Mr. Babushi

Dinno

Sazan Mecani

Taboo

El-Metro


Tags: Bledis

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019