Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Bledis - S'te Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/06/2010

2010-06-01T19:39:57+00:00A te kujtohet ty pranvera
kur ne shetisnim bashk te dy
me thoshe ti nga hera
vdekja me ndan nga ty

dhe ne u ndafshim ndonjehere
dije prej meje sa te rrosh
qofsha dhe ne pallate te arta
o mikja ime ty ste harroj

me ty kalova gjith rinine
mosha si enderr fluturoj
me ty mesova dashurine
o mikja ime qe sye harroj

eja ti kthehu dhe nje here
dhe mos me ler ne kte vetmi
paret ne dashuri skan vlere
se zemra sblihet as me flori


Ky tekst u dërgua nga Emi
Më Shumë Këngë Nga Bledis:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet