Blendona Sylaj
Blendona Sylaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Blendona Sylaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Maj 2021, Blendona Syla & Mirlind Bajraktari publikojnë videoklipin "Qka Pom Rrinë Karrshi Karrshi". Kënga u orkestrua nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania ProMedia. Më datë 16 Maj 2021, Blendona Sylaj publikon videoklipin "Nana Gurbetqarit". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arti Rec. Më datë 1 Korrik 2021, Blendona Sylaj publikon videoklipin "Po...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0