Blendiar Bytyqi
Blendiar Bytyqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Blendiar Bytyqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 28 Dhjetor 2022, Blendiar Bytyqi publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films. Më datë 6 Shkurt 2023, Blendiar Bytyqi publikon videoklipin "Copë Copë". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Flakron Voca & Blendiar Bytyqi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Ridvan Bajrami. Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0