Bleona Miftari Poezi
Bleona Miftari

Tema: Poezi Për Kombëtaren


Kombetarja

Ju na zbardhet faqen
dhe na bete te gezuar
Lojtaret tone a e dini
sa shume ju duam...

Serbia Qofte e mallkuar
rafte nen dhe atyre
do ju kthehet qka
na kane bere ne...

Edhe pse humbet me
8 tetore nuk ka lidhje
sepse juve gjithmone te luani
ju ka pasur hije.

- Poezi nga Bleona Miftari{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1