Bleona Brahaj Poezi
Bleona Brahaj

Tema: Poezi Për Nënën


Nena

Nena ime
Me dhurove jete
Me dhurove nje dhurat
Jeten qe ma dhe
Po jetoj dite e nate
Me solle ne jete
Me plot dashuri
O nena ime
"Argjend e Flori"

- Poezi nga Bleona Brahaj


- U dërgua nga Bleona -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Bleona Brahaj


Komente 0