Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Nuk Me Mashtron Dot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Sytë e tu i shoh
Në erësirë shkëlqejnë
Si një diell që ngroh ata më ngazëllejnë
Kam kohë une s'të kam parë

Buzët më digjen zjarr
Ah kjo ndjenjë e parë
Të shoh dhe nuk di si të jetoj pa ti
M'i trete këta lot në sy

Nuk më mashtron dot
Për ty nuk ka më lot
Largohu ti prej meje
Gjë s'kërkoj prej teje
Ç'do gjë tani mbaroi
Më unë s'të dashuroj

Po pse pse po më mundon
A e di rinia shpejt kalon
Po pse pse ç'do gjë mbaron
Se fati fati na tradhëtonNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/1997
Festivali: Festivali i 36-të në RTSH


Bleona - Nuk Me Mashtron Dot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Mashtron Dot".
3. Video është e këngës "Nuk Me Mashtron Dot", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0