Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Si Te Panjohur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Ne te dy udhetojme pa folur sonte
Ndonse perballe tani qendrojme
Dikur qendisnim naten ne nje pelhure te bardhe
Puthjet e dashurise se pare

Tani kerkon prej meje qe ty te haroj
Pse valle per ti eshte kaq e lehte
Pse me largon prej endres mos valle te shqetesoj
Jo jo nuk mundem te kuptoj

Te dy ne sot si te panjohur
Tani se bashku udhetojme
Dhe nuk e dime ku shkojme
Keshtu me heshtjen tone
Perse nuk flasim si atehere

Kjo maska jone me duket
Nga sa une kam pare
Me e shumta ne bote
Por velin e mashtrimit
Koha zbulon
cdo gje zbulon heret a vone

Kujt si beson
Vehtes apo mua
Perse tek ne kjo heshtje raNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/1995


Bleona - Si Te Panjohur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Panjohur".
3. Video është e këngës "Si Te Panjohur", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0