Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Kallma Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Kallma cigaren paja cka t
kallxoj 2 ref
me ma idhnu nanen gjuhen ta shkurtoj
prej merakut t saj zemra po me gufon

2 ref
une nanen tane nuk do ta idhnoj

2 ref
do ti çes shum kafe caj o me limon prej merakut t saj zemra po m gufon


Ky tekst u dërgua nga Linda&dona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2006


Bleona - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0