Bleranda Çitaku
Bleranda Çitaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bleranda Çitaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Bleranda Qitaku merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Endrra". Në Dhjetor 2008, Bleranda Çitaku merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Vetem Nje Lule"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 5