Live Video

Blerim Gashi - Nafaka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2013

2013-11-16T19:15:11

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nafaka" kënduar nga Blerim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerim Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Alimusaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Spo di un si t' ja boj, ksaj zemren t' ja fitoj
Me raki e me duhan, krejt i kisha lan
Nga po vjen e nga po shkon, boom po bon me stilin tend
Ah dashnia keq ka prek, e spo muj me fjet

Refreni x2
Me t' pas ty nafak, s' kisha dit me u plak
njeqind vjet me t' pas, qeshtu kam me t' dasht

Nje shikim e jo me shume, fiks ne zemer m' ka qellu
Masi krejt m' ka tranu, mfalni shok se shum pe du
Nga po vjen e nga po shkon, boom po bon me stilin tend
Ah dashnia keq ka prek, e spo muj me fjet

Refreni x5
Me t' pas ty nafak, s' kisha dit me u plak
njeqind vjet me t' pas, qeshtu kam me t' dashtMë Shumë Këngë Nga Blerim Gashi:

Më Shumë...