Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Balili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  332
  • Vendlindja:
  • Tepelenë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Blerina Balili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Mars 2009, Blerina Balili publikon videoklipin "Cme Potis Me Ate Dore". Në vitin 2009, Blerina Balili publikon albumin "Cme Potis Me Ate Dore" Më datë 2 Prill 2013, Blerina Balili publikon videoklipin "Miqesi E Vjeter". Në Nëntor 2013, Blerina Balili merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dua Te Shoh Syte". Më datë 6 Shkurt 2017, Blerina Balili publikon videoklipin "Beqarin Ti Sot E Le". Më datë 16 Mars 2017, Dritan ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareCme Potis Me Ate Dore (2009)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dëshira Haxhi

Rilinda Velaj

Paro

Ona Vasjari

Teuta Dyrmishi

Evgjeni Çuli

Vitori Balili

Tefta Kondo

Griselda Pepa

Laxarela

Tags: Blerina Balili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet