Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Blerina Braka - Hajde Ti  (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kastro Zizo

28/01/2008

2008-01-28T15:18:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Ti" kënduar nga Blerina Braka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Skizz - Hajde Ti

Tu pi bari birra
Asniher su kfilla
Qoje ni tekila
Ikim na te villa

Chillin e kem shtru me havera
Rabi te na kull po vjen era
Veq tu pi me llull lule po vjen era
Ganja in ma brain hajde pi mos rri te dera

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Bridge

A la la la
Mari huana marihuana

A la la la
Mari huana marihuana

Jo mos e mshef. Jo mos e mshef
E din qe e pim e din qe e pim
Kosov shqipni
Gilan prishtin
Shkup tiran
Kejt e pim

Spllifin a day
Tripa kena knej
Ekipa si gripa
Monotonin ta thejm
Me gjipa tu sill
Chillin mrapsht e kthejm
Sdina mu anku se tonat i kem

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Sadik Kadriaj - Hajde Ti

Nena shqiperi
vendi im i dashur
nena shqiperi
per ty na rreh zemra plot me dashuri nena shqiperi nena jon e madhe mbi te gjitha dua njerzit edhe malet.

Rovena Stefa - Hajde Ti

Eltoni:
SONTE TY TE PRE NE KETE NATE
BASHKE DERI NE MENGJES LE TE JETE KJO NATE E ZJARRTE
Rovena:
SONTE NUK KA KUFI PER NE TE DY
DO TE JEMI VETEM UNE DHE TI
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke:
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL

Eltoni:
SONTE TI KERCEN LART MBI TRUPIN TIM
NESE DASHURIA SHKRIN MUA ZEMER ME BEN VIKTIME
Rovena:
PER ASGJE MOS MENDO JO JOOO
SE NUK KA SHPETIM JO JOOO
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke: ref2x
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet