Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Shpirt (Feat. Aurel Thellimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  204

Pasagjer ne jeten time
Udheton neper kujtime
Shpirt
Sot cigaren shoke une kam
E therras ne emrin tend
Shpirt
Pse kjo jete ne na mashtroj
Larg prej teje me largoj
Se di
Zemra shpirtin ma verboj
Spo di me si te veproj
Spo di
Ta zgjata doren te ndihmoj
Ti jo nuk doje,me the te shkoj(2here)
Ref.
Tatuazh ne jete une gdhend
Emrin tend
Edhe pse nuk je prane meje
E ke nje vend
Blerina Braka
Featuring: Aurel Thellimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/05/2014
Festivali: Top Fest 11


Blerina Braka - Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt".
3. Video është e këngës "Shpirt", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0