Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Dibra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Blerina Dibra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Blerina Dibra nje kengetare e muzikes popullore. Origjina e saj eshte nga Hasi. Më datë 17 Nëntor 2014, Blerina Dibra publikon videoklipin "Zemren Te Fal Vet". Më datë 31 Tetor 2015, Kiameti publikojnë videoklipin "Me Pak Fjale", në bashkëpunim me Blerina Dibra & Ganimete Nika. Muzika e këngës u punua nga Eagleye (Kiameti), teksti u shkrua nga Eagleye (Kiameti), ndërsa për orkestrimin u kujdes Behar Neli. Më datë 24 Shkurt 2016, Blerina ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Rifadije Graiqevci

Dafina Morina

Albana Mesuli

Bruna

Milex

Zana Ahmetgjekaj

Viola Taçi

Sadbere Mehmeti

Enki

Marsida Saraçi

Tags: Blerina Dibra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet