Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blerina Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Blerina Kastrati është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Blerina Kastrati merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Anonim". Në Maj 2009, Blerina Kastrati merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Nata Ime". Më datë 22 Nëntor 2009, Blerina Kastrati publikon videoklipin "Vertet", në bashkëpunim me Garazhat E Bardha. Më datë 25 Nëntor 2009, Garazhat E Bardha publikojnë videoklipin "Vertet", në bashkëpunim me Blerina Kastrati. Me këtë këngë, Garazhat E Bardha marrin pjesë në VFM 2010 në vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Stela Brahimllari

Pegi Xhani

Yllka Berisha

Xhesika Lela

Gledis

Aida Hani

Lili

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Sevi

Tags: Blerina Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet