Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Kastrati - Flutura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

prit pa pritmas erdhi vet jam ne karroc por gje sme pret vetem tregun mos ma mbyll kam edhe un diku nje yll e kam emrin flutura por s'fluturoj fare miqt e mi edhe boten i shikoj ne dritare

2 REF:sikur te behesha flutur kisha pasur deshir qe fati per mua ska qen forti mir

andaj me beni ved ne shkoll edhe ne shesh bashk me ju un te qaj aaa a te qesh mermeni keshtu siq jam jetes ti rri pran jam jet e kesaj bote mos me shtyni me nje ane


Ky tekst u dërgua nga Zelfije Fejza

Blerina Kastrati - Flutura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flutura".
3. Video është e këngës "Flutura", por nuk këndohet nga Blerina Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Kastrati:


Komente 0