Blerina Musa
Blerina Musa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Blerina Musa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 23 Mars 2019, Blerina Musa & Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Kanga E Kanes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0