Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  354
  • Emri i Vërtetë:
  • Blerim Muharremi
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Tara Muharremit

Lider i labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Lider i labelit

Blero Ent

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare6 Copë Jetë (2019)

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Dashurova (2007)

Falma (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

5
N.U.N
S'ke Jete
Per Ty
Nje Dite
A E Din
Fotografia
Plaga Ime
Athu
Falja

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Mamaqi

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Alban Skënderaj

Labinot Tahiri (Labi)

2po2

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj

Unikkatil

Meda


Tags: Blero, Blerim Muharremi

Blero në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë