Blero

Blero Ironizon Me Kolegët E Tij Këngëtarë Dhe Aktorë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-12-2015]
Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku shihen brenda një autobosi Genc Prelvukaj, Blero, Kida, Genta, aktori Fatos Kryeziu e disa fytyra të tjera të famshme publike.

Nuk dihet ende arsyeja se pse këto fytyra publke janë gjendur brenda këtij autobusi, nëse janë duke realizuar një emision apo diçka e tillë, mirëpo këngëtari Blero ka ironizuar kolegët e tij aktor dhe këngëtarë gjatë postimit të fotos në Instagram.

Ai i ka cilësuar të gjithë ata si fansa të tij, pasi në mbishkrimin e fotos së publikuar Blero ka shkruar "Une me fansa rruges per Brezovice".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Blero Ironizon Me Kolegët E Tij Këngëtarë Dhe Aktorë


Komente 0