Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Dashuri Pa Fund  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Komente

Asnjë Koment

08/05/2007

2007-05-08T11:43:44+00:00Hoooou hooooou --- naranara

Mos ri ne vetmi vajz eja ti te un
Me thuj se kush te ka tradhtu
Ama dorën t'lutem dhe mos u frigo
Se dashurija nuk ka fund

Për çdo ditë, dhe për çdo natë
Për ty unë ëndrroj, vetëmija m'mbulon
Asgjë s'dëshiroj, t'lutem ti m'beson
Se me mu ti do të shijosh

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Koha po kalon
Ti ende nuk kupton
Se qka në jetë ty të mungon
Hape zemrën ti, pranoje dashurinë
Se një ditë do t'jetë shumë vonë

Tash më thuaj a do t'jem te unë, a do t'jem te unë
Veq për ty unë jetoj, po t'lutem kuptom
disa ëndërra ti plotsoj

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Ku ti fshej un ndjenjat baby
se vetem ty te du
dhe kurr me sdo te jem i lumtur nese un nuk jam me ty

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu
Se vetëm ty të dua
Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu


Ky tekst u dërgua nga lume a.k.a miss'alba
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet