Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Dashurova (Loçkë) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13ooooo qe nga dita kur t'humba lock
ooo kurr me dielli nuk ndriçon
ooo nuk degjova kur ti vajtojshe
oooo dhimbjet tua ti mi tregojshe
tash ne dor kam letra tua i lexoj me lot e lutna qe ti t'jesh mir e mos te vuash nuk e meriton ni tjeter si muaaa.

ref: me deshte me zemer ta ktheva shpinen ma fale shpirtin ta dhash vetminee e di qe me don e din qe te dua zoti nuk e paska shkruar ne te dy ne te dy te jem t'bashkuar

ooo e di si ti un nuk do te gjej
ooo me durove pran meje qendrove
oooo fjalt e tjerve si degjove
ooooo me besove me dashurovee
kerkoj falje per ato dhimbje, kerkoj falje qe t`lendova me ty vdic dhe zemra ime qe at dit kur u largove

ref:me deshte me zemer ta ktheva shpinen ma fale shpirtin ta dhash vetminee e di qe me don e din qe te dua, zoti nuk e paska shkrua ne te dy ne te dy te jem bashkuar

uuu te dua


Ky tekst u dërgua nga  gresa   anggelBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


Blero - Dashurova (Loçkë)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova (Loçkë)".
3. Video është e këngës "Dashurova (Loçkë)", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 7