A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blero - Un Me Ty


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Dashurova"


hooooouhhhoo
Pse te dua nuk e di
pse me ben te ndjej per ty
pse kte gje un nuk e kuptoj
se kuptoj
skam besuar kurr ne jet
skam kuptuar qe do tjem
skam kuptuar qe dashuroj
ohhh sa mir ndjehem kur jam me ty,
dua tjem pran gjithmon ne te
dy

Ref:
un me ty ndriqoj
un me ty jetoj
un per ty do tbej gjithqka me tej te jetojm
ne te dy shkelqejm
ne te dy e diim
ne te dy do tjem nje dashuri e vertet

Ti me ben te lumtur mu
ty te kam kerkuar un
ti je drita qe me ndriqon
me ne fund te gjeta shpirt
me shum vite qe tkam lyp
ti me solle ket dashuri
hoooo o sa mir ndjehem kur jam me ty
dua tjem pran gjithmon ne te dy

un me ty ndriqoj
un me ty jetooj
un per ty do bejj gjithqka me tej te jetojm
ne te dy shkelqeeejm
ne te dy e dim
ne te dy do te jem nje dashuri e vertet


Lyrics submited by  bulza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019