Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nga krenaria qe e kam
nuk e gjen asnje ze
ka kohe qe ekam kuptuar
prape se prape e pa besuar
jo nje jete por dy
per ty i kisha dhene
se besoja se ti do me tradhtosh

Pse me thuaj pse
pse m'tradhtove ti
cka gabova kur te lendova
ndoshta qe te dashurova
ndoshta qe ti dhash krejt
e teprova

Nga nje here me vjen te qaj
nga nje here me vjen t'bertas
dhimbjet t'mia une gjithmone
emrin tend une e tremb
ti aktron ne puthje
ti aktron ne prekje
e kam kuptuar ne te dy
jemi t'huaj

Pse me thuaj pse
pse m'tradhtove ti
cka gabova kur te lendova
ndoshta qe te dashurova
ndoshta qe ti dhash krejt
e teprova


Ky tekst u dërgua nga AnduelaBlero
Publikimi: 01/12/2007


Blero - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0