Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Blero - Sonte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Falma"
Huuuuuu!

Më beso kur t'them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt, ty t'kam gjitçhka
Për mua je e vetmja.

Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj ty, mendoj ty
Le ta din të gjithë këtë gjë
E imja je, e imja je.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mija dhe provo
Të dua për jetë këtë mos e harro

Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj ty, mendoj ty
Le ta din të gjithë këtë gjë
E imja je, e imja je.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.


Ky tekst u dërgua nga  suadd
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...