Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Merr Guxim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Ohoo!

S'të kuptoj pse e lejon?
Shumë keq ai ty t'trajton
Nuk të don s'të vlerson
Prapëseprapë te ai qëndron

E meriton shumë më mirë
S'e duron një tip të tillë
Po ta kisha unë një shancë
Dëshira jote do t'ish komandë

Merre guximin dhe largohu
Nuk është për ty zemër ti kuptoje
Unë po pres për ty po vdes, për mu je univers

Po t'isha unë n'vend tij
Ty do t'trajtoja më së mirti n'botë
Zemër se e meriton

Po t'kisha ty unë pranë
Gjithçka do t'bëja
Dua ta them po s'kam guxim që t'afrohna

Ai s'e din sa je e shtrejt
Prapë vazhdon lojën e njejtë
Sytë t'tregoj se t'ka lëndu
Zemër është koha më u largu

Gjeje forcën merre guximin
Mos e prano ti lëndimin
Nuk është vonë iki vetmisë
Zgjatja dorën dashurisë

Merre guximin dhe largohu
Nuk është për ty zemër ti kuptoje
Unë po pres për ty po vdes, për mu je univers

Po t'isha unë n'vend tij
Ty do t'trajtoja më së mirti n'botë
Zemër se e meriton

Po t'kisha ty unë pranë
Gjithçka do t'bëja
Dua ta them po s'kam guxim që t'afrohna

Zgjatja dorën dashurisë
Zemër mos ki frikë, mos ki frikë ooooo
Zgjatma dorën mua (zgjatma dorën mua)
Të them se të dua, të dua, të dua

Po t'isha unë n'vend tij
Ty do t'trajtoja më së mirti n'botë
Zemër se e meriton

Po t'kisha ty unë pranë
Gjithçka do t'bëja
Dua ta them po s'kam guxim që t'afrohna


Ky tekst u dërgua nga Lero_darkboy   LeRodaRkbo   green4   suaddBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Blero - Merr Guxim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr Guxim".
3. Video është e këngës "Merr Guxim", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0