Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Celebrity (Feat. Big Basta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hinum t'paret jena t'paret
on the fire bithchiz
jena t'paret superstaret
vetem um dhe bast
gotat full jena full i pagujmë
let's benz keshtu na shkon
shum njerz shofim me inat
se festojm qdo natë
kur je me ne je me kampionat milionët
un t boj per veti ty per 2 sekonda.....

Ref:
Ti do te dish se sjom kit nat zemer
ti po te vish me mua ke fat tjeter
asgjë me shum ste duhet
qdo gjë për me dot jet
veq ti festo se sapo ka filluar.....

BigBasta:
Hej big city per ty
yeahh big basta u rrit
veq jepi e filozofo nono
qa pret po e rregullon nonono
e marr vesin e popllit qytetit dal hit
e tallin grisin e popullit perveti s'ka hit
dal ca milonera me than milionera e rrisin
ca tipa qe nuk kan vlera... haaaa si një
superstars jena gjith Çuna ivut e ivut tat
tu un do gjej mbeshtetje jam shum i saktë
Jam aj qe e kam urrejtjen qe askush nuk e ka
jam vetem i vetem per ndryshe s'quhem tip
nuk mund dal tjeter per tjeter s'quhem BiG
nana jena per jet futuris Big boss edhe BleRo

Ref.
Ti do te dish se sjom kit nat zemer
ti po te vish me mua ke fat tjeter
asgjë me shum ste duhet
qdo gjë për me dot jet
veq ti festo se sapo ka filluar.....

Let bee let wee bitch cheking bitch
Biga Bastaaaaa BleRoooooo

Ref.
Ti do te dish se sjom kit nat zemer
ti po te vish me mua ke fat tjeter
asgjë me shum ste duhet
qdo gjë për me dot jet
veq ti festo se sapo ka filluar.....

CekiÇ
Where you this is CekiÇ in know you like this bit so rreally nice the box let see her we gooo..............


Ky tekst u dërgua nga  green4   LeRodaRkboBlero
Featuring: Big Basta
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Blero - Celebrity
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Celebrity".
3. Video është e këngës "Celebrity", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0