A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Blero - Rren


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2016

2016-10-30T13:15:58

Qka nëse s'do shihemi më unë dhe ti,
Qka nëse vdekja na ndan,
A do të më kujtojsh dhe mua me qiri,
E të pendohesh për premtimet që s'u mbanë,

Janë thjesht fotografi,
Krejt qka kemi unë dhe ti
I thuaj dhe atij
Pse t'kam dashtë ma shumë se veten nuk e di

REF.:
Rren nëse thua që m'kujton ti
Rren nëse thua që m'lendon një lot
Që kam derdh për ty
Rren nëse thua s'të harroj ti
Rren se unë ty nuk të besoj ti je
Gjithqka por s'je njeri

Janë thjesht fotografi

A thua do të buzëqeshësh kur të më kujtojsh,
Apo lotët do të jenë gjithmonë me ty,
Me kujtimin ti të rrish e të vajtojsh,
Se kto fjal s'mi the kur unë isha aty,

Janë thjesht fotografi,
Krejt qka kemi unë dhe ti
I thuaj dhe atij
Pse t'kam dashtë ma shumë se veten nuk e di

REF.:
Rren nëse thua që m'kujton ti
Rren nëse thua që m'lendon një lot
Që kam derdh për ty
Rren nëse thua s'të harroj ti
Rren se unë ty nuk të besoj ti je
Gjithqka por s'je njeri


Ky tekst u dërgua nga Meridon
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019