Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - 154
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "154".
3. Video është e këngës "154", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Blero - 154 (Feat. Dani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

11/12/2016

2016-12-11T11:25:08+01:00

Fjal mbeten mbeten vetem fjal
a thu ku dal pa ty un tash
kejt jan msu me na pa bashk

Tash duhet me jetu bashk
edhe pse ne jemi nda
prap duhet mu perball

Si ka mundsi pas ne te dy
tjet nje mallkim i tij
tjet nje mallkim i tij
m'thuaj pse dikur t'thirrsha zemer
sot s'te thirri as ne emer
as ne emer

REF:
Se kjo buzqeshja jote
mbyti deri n'pafundsi
se mas saj u mashtrova
dhe isha shum i ri
qysh bre s'pate pak gjynah
qysh mujte me m'mashtru
veq zoti madh e din
veq aj ka me t'denu

E Tash mua mdhimet shum aj,
nje njeri i pafat
sikur un qe isha

Pse vazhdon?
Pse vazhdon ti te lendosh?
Me mekate ti jeto
nje dit do ta kuptosh

Si ka mundsi pas ne te dy
tjet nje mallkim i tij
tjet nje mallkim i tij
m'thuaj pse dikur t'thirrsha zemer
sot s'te thirri as ne emer
as ne emer

REF:
Se kjo buzqeshja jote
mbyti deri n'pafundsi
se mas saj u mashtrova
dhe isha shum i ri
qysh bre s'pate pak gjynah
qysh mujte me m'mashtru
veq zoti madh e din
veq aj ka me t'denu


Ky tekst u dërgua nga Erita1

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë