Blerta Agolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Blerta Agolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2004, Blerta Agolli publikon albumin "Dil Moj Cupe". Më datë 4 Shkurt 2014, Blerta Agolli publikon videoklipin "Luaj Moj Bandille". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Trendafili Flete Flete". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Nuk Ka Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Laxarela

Luljeta Konomi Haxhi

Griselda Pepa

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Rezarta Hoxhaj

Esmeralda Kaso

Donika Pecollari

Nertila Vreto

Vitori Balili


Tags: Blerta Agolli

Krijo Një Kartolinë