A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerta Pepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
(2001-2017)  
BIOGRAFIA: Blerta Pepa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Blerta ishte një vajzë e ndeshur me publikun, pasi ajo ka qenë pjesëmarrëse dhe tek Gjeniu i Vogël 6 në vitin 2014. Familjarë, të afërm, miq i kanë dhënë lamtumirën e fundit 16-vjeçares e cila humbi jetën pas një komplikacioni me anestezinë. Mes lotëve, dhimbjes, ata janë përshëndetur për herë të fundit me 16-vjeçare e cila u nda nga kjo jetë para kohe. Dhimbja e familjarëve nga humbja e papritur e fëmijës së vogël të shtëpisë është shoqëruar dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Motra e

Ermal Pepës

Motra e

Landi Pepës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Wendi Mancaku

Klea Balukja

Rinna

Fatjona Kuçi

Edea Demaliaj

Tringa Kay

Eronida

Luiza Hasani


Tags: Blerta Pepa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019