A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blertina Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Blertina Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Blertina Shababi jeton ne Prishtine. Ka marre pjese ne Festivalin "Xixellonjat" dhe tani ka hyre me boten muzikore per te rritur. Në Qershor 2005, Blertina Shabani merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Telefoni". Në Qershor 2009, Blertina Shabani merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Merri Mend't E Mia". Në Nëntor 2009, Blertina Shabani merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Shtriga Merzi", ku performoi në naten e dyte te ket...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vjosa Selmani

Feime Salihu

Ema Smajli

Adelina Jashari

Adelina Spahija

Nita Bahtiri

Nazmije Selimi

Edita Sopjani

Adea Pula

Fiorela Sahiti


Tags: Blertina Shabani, Xixellonjat, Blerta Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019