Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blertina Shabani - Merri Mend't E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti nuk je per kompliment
djali djallit je asistent
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty
ti nuk je per dialog
e ke intelegjencen sa nje zog
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate
bye bye bye bye bye

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo

ndoshta kur i ben 20
do te jesh e ardhme per ket shtet
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty
ndoshta kur i ben 30
koka jote pak ?? dot jete
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate
bye bye bye bye bye

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo


Ky tekst u dërgua nga MaiteBlertina Shabani
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/12/2009
Festivali: Polifest 2009


Blertina Shabani - Merri Mend't E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Mend't E Mia".
3. Video është e këngës "Merri Mend't E Mia", por nuk këndohet nga Blertina Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blertina Shabani:


Komente 0