BletaPertace
BletaPertace

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 3 Shkurt
  • Horoskopi:
  • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: BletaPertace është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2022, Bletapertace publikon albumin "Random Tape". Më datë 19 Mars 2023, Bletapertace publikon videoklipin "Rehati". Teksti i këngës u shkrua nga vetë BletaPertace. Më datë 9 Korrik 2023, Bletapertace publikon videoklipin "T'bukra". Teksti i këngës u shkrua nga vetë BletaPertace....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0