Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blg

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
BIOGRAFIA: Blg është një këngëtar. BLG [Ylber Alidemi] jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Blg, Ylber Alidemi

Komente 0