Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blg
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Blg është këngëtar. BLG [Ylber Alidemi] jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  hazbi08  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0