Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blg - Hajde Hajde

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Blg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blg - Hajde Hajde  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/11/2010

2010-11-03T00:38:31+00:00Hajde Hajde
Hajde krejt mahallat krejt mafiat q jon me mue
hajde qonu krejt se un po vi bashk me flak
krejt po du me kall ket ven pa e pa
se BLG po vje i musht me flak
Kurr mos harro q jom i gatshem per pasoja
kush ma ka inati let vje te Tropoja
let vje aty se un kome prit
kome myt mashpejt se ni drit
Drita kallet shpejt po un e mys ma shpejt
se kerkush nuk e ka shpejtsien tem
ma shpejt se un u kon veq Bruce Lee-ia
edhe ai shkoi i ri per fleta t fliav
Po skom qa me bo se aj u kon n bela
po qka me bo q sjom hala n bela
amo jetes nuk i dihet me la
kshtu q dost lem rahat tu la

Refrain 2x:
Hajde hajde krejt qonu nkam
se pozherani po do me kall
bashk me BLG t gjith Alidemt
pe kallin ket ven e po jav dridhin ment

Un jom BLG q t kallxoj se kuje
po mu bo me shok t prishi tut rreh
jo q vet po tutna po ka tulifar luca
q nuk e din qka osht puna me Rrebela
Rrebelat t qojn te therrat e thanes
tani t rrehin me shtaga t thanes
Kshtu q dost maj fjalt e sanes
se t qomi ne rrot t sanes
Un jom 100% Pozheranali
kush ma ka inati let um bje n shpin
se jon do tuca q shajn mas shpine
amo nuk e din q un i dridhi me mine
Hajde nisja krejt festoni
se Albumi jem i par dul te troni
kush po do me hi n grup me mu
let vje let bisedon me mu

Refrain 2x:
Hajde hajde krejt qonu nkam
se pozherani po do me kall
bashk me BLG t gjith Alidemt
pe kallin ket ven e po jav dridhin ment


Më Shumë Këngë Nga Blg:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet