Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blg - Mshile At Goj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mshile At Goj".
3. Video është e këngës "Mshile At Goj", por nuk këndohet nga Blg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blg - Mshile At Goj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/08/2011

2011-08-31T18:54:05+00:00reppi rbl''s ju sakaton sikur plum
me rima t blg's jeten jav blujm
skem qka mu fry
repin sikur na sun e ban as big nahit

Ey Yoo 1 sen po du me ja than krejt shqiptaris
sko mu nal tu sha dej te shoh drit prej ardhmeris
Se qimte nanes po livdohen e po shahen nermesveti
veq kur po vjen BLG e RBL po thojn kuku qam gjeti
Ec mor bitch shko the qafen najkun
se ala je i vogel mu shty me ne o llokum
Nijta qe ishe njeri i pshurraft dhe i bajat
te dashuren tane sko me lon rahat
Grupin ko me ta rreh deri sat jom gjall
pasha zotin sko mu nal dej sat shoh tu u kall
Sko me rreh gjynaha ma sko mi lon me pasoja
se jon gjak kuq e zi e jo milingona
Dostat e vertet e din se per kon po foli
edhe kur u rrejtem e din se kush i pari doli
E din kush dul edhe met pergjithmon mbret
se sjom asi bulashi qe skom shok e jom vet

ref2x:
Ey yoo mutherfucker mshile at goj edhe shuj
mos um dil perpara se t'rrehi edhe tgjuj
t'gjuj t'vras t'rrehi nty ushtroj
jom numer 1 i pari dhe kurr s'deshtoj

Ndoshta menoni qe jeni mangupa qe rrin veq me thika
far mangupa tkarit ju kur skeni as qika
Qika te mira e jo kurva me kshyr me pas
se sapo qe e morre kurv fell ki mu rras
Kallxom ti mu sa zemra te nanav jon thy
kur i kan pa fmijen ngjak shtrit qe kurr skan mu kthy
Ma mor haver mos u bon kurr Gangster
se sa po hine ne loj t'shtin meniher n'terr
E zuna at pidhmashkullin qe neve qdo dit na shan
fola njo 2-3 llafe kur tum sheh ai ik ngan
100 her juv kum than qe sjav qet juve me mu
se jom gjithmon i njejti edhe kurr sko me ndryshu
Jom Unikkat per njerz i besushem
kur ta boj najsen te mir jom shum i gzushem
Kshtu qe haver Mshile at goj edhe zhduku
mos um prit n'kosov ma mir ik edhe hupu

ref2x:
Ey yoo mutherfucker mshile at goj edhe shuj
mos um dil perpara se t'rrehi edhe tgjuj
t'gjuj t'vras t'rrehi nty ushtroj
jom numer 1 i pari dhe kurr s'deshtoj


Më Shumë Këngë Nga Blg:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet