Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blinera & Hekuran Krasniqi - Mos E Le Per Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Hekurani

Mos e le per pak
bej edhe nje hap
trego qka te kan than

Blinera

e di qe ti gjithqka provon
shpesh me provokon
me pyet edhe kur nuk bon

Hekurani

te ndiej ne syt e tu e vrej
fjalen e pa thene
une do ta gjej

Blinera

e vrej kur kalon andej
qfar nga une kerkon
zemren tma pushton
Ref:
hajt pse se ben nje hap
une nuk e le per pak
afer teje do te jem
aaaaa
te verteten do ta them
ti prit edhe pak
afer teje do te jem

Ky tekst u dërgua nga EgzonFeaturing: Hekuran Krasniqi
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 8
Festivali: Zhurma Show 2008


Më Shumë Këngë Nga Blinera Krasniqi:


Komente 0


Blinera & Hekuran Krasniqi - Mos E Le Per Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Le Per Pak".
3. Video është e këngës "Mos E Le Per Pak", por nuk këndohet nga Blinera & Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.