A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blinera Muzhaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Blinera Muzhaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është e njohur jo vetëm në Kosovë, por edhe në Shqipëri, në trevat shqipfolëse e në gjithë Ballkanin. Ajo është fituese e shumë çmimeve, madje është shpërbyler me vendin e parë si përfaqësuese e Kosovës në Festivalin mbarëkombëtar shqiptar në Shqipëri, ku kanë marrë pjesë fëmijë nga i gjithë Ballkani dhe ka arritur të zërë vendin e parë. Blinera për vite me radhë është shpallur fituese e festivaleve me vendin e parë, jo vetëm në Kosovë, por e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Berisha

Roza Sadiku

Erza Hoti

Sala Jashari

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Anika Berisha

Blinera Jashanica

Vesa Berisha


Tags: Blinera Muzhaku

Blinera Muzhaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019