Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blinor Bega

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blinor Bega është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Blinor Bega merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Udhëtim Nëper Ardhmëri". Më datë 18 Shtator 2012, Blinor Bega publikon videoklipin "Ditëlindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valmir Begolli

Olti Ajeti

Benard Dervishi

Roni Morina

Endri Kaçaçi

Nderim Sadriu

Yllnor Kurti

Genc Ahmeti

Fatlum Ukelli

Diellon Mustafa

Tags: Blinor Bega


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet