Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Lugat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lugat, lugat, lugat…

Un, un kam dy mij vjet
Me kunji me kunji në zemër
Në shpirt kam një bolz
Hapëroj nëpër koh

Nuk dua të jem
Ai që duhet të jem

Nuk dua të jem ai që duhet të jem
Lugat lugat lugat lugat lugat lugat

Kur bie nata, para syve ty të kam
Veshem me rroba te pastërta, largohem nga kështjella
Shetis nëpër hare te vjetra
Në vend të gjakut verë të kuqe pi

Nuk dua të jem ai që duhet të jem
Nuk dua të jem ai që duhet të jem

Lugat lugat lugat lugat


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda

Blla Blla Blla - Lugat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lugat".
3. Video është e këngës "Lugat", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0