Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Bleta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni:
Uuuuuu lalala
Uuuuuu lalala
Uuuuuu lalala
uuuuuu

Unë jam bleta
dhe kam krahë të lehta
Lule më lule fluturoj
dhe bëj mjaltë të shijshëm

Refreni

Mjalta është e dobishme
për njerëzit dhe kafshët
Shëron shumë sëmundje
dhe lyhet me bukë

Refreni

Nëna më thotë ke kujdes
me kend rrin dhe shoqërohesh
Por ka një kafshë ketu në pyll
Ajo quhet Arushaaaaaaaa

Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh më ndjekë

Do ta merr mjaltën time
Shumë e don mjaltën time
Shumë e don mjaltën time
Mjalten time o yeah

Do ta merr me forcë
Do ta merr me dhunë
Do ta merr me forcë,
me forcë me dhunë

E une iki iki iki...
E une iki iki iki...
Une iki iki iki...
E une iki iki mbrohem iki iki

Refreni

Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh ajo më ndjek
Kur më sheh më ndjek

Do ta merr mjaltën time
Shumë e don mjaltën time
Shumë e don mjaltën time
Mjalten time o yeah

Do ta merr me forcë
Do ta merr me dhunë
Do ta merr me forcë,
me forcë me dhunë

E une iki iki iki...
E une iki iki iki...
Une iki iki iki...
E une iki iki mbrohem iki iki

Refreni

Kështu fëmije të dashur
rrjedhë përralla për Bletën dhe Arushën
Qka ndodhë në fund, hahaha
Kjo ështe loja ime më e dashur
të cilën nëna ma ka mesuar kur më ipte mjaltë
Përralla vazhdon e në fund:

E une iki iki iki...
E une iki iki iki...
Une iki iki iki...
E une iki iki iki... yeah
Une iki yeah, une iki yeah...

Refreni

Ngadalë erdhëm deri në fund të përrallës
Arusha nuk e kapi Bletën
se ajo e mashtroi me një lugë mjaltë
Fëmijë, duhet ta hani majltën,
çdo mëngjes nga një lugë të reqelit

(Bleta) bzzzzzzz...


Blla Blla Blla - Bleta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bleta".
3. Video është e këngës "Bleta", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0