Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  211
 • Emri i Vërtetë:
 • Flamur Rukovci
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Blleki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Flamur Rukovci jeton dhe vepron ne Gjilan ose me sakte ne lagjen "Qenar Qeshme", e cila ndryshe njihet si nje lagje ku eshte jeta "Underground". Ben pjese ne nje grup reperash "EKIPA E ZEZ" ku ne pergjithesi kendojne rap underground. Blleki kendon muzike rap te ashper underground, ku tregon ne pergjithesi jeten e shumices se rinise qe e kalojne ne stilin "Gangsta". Punon pa u ndalur dhe padyshim qe se shpejti do te njihet edhe me shume dhe mendoh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

PINT

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Blleklist (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

0
2
8
10
12
13
18
6
2
4
1
4
10
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Niil-B

Blasta

Vig Poppa

Gent Fatali

Kino

Tensioni G

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Cyclone

Bonsaton

Dardan Osmanollaj

Tags: Blleki, Flamur Rukovci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet