A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Blleki - Shoki


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2018

2018-07-24T17:12:09

Produksioni:

K-Master

Këngë e albumit:

"Blleklist"


Bitchin e Lujt rihana po pi marjuana paren e madhe franga syt i qel e bardha lej kto fore lej,Bitch hajde ti ma knej je ma thej jena mat lujtit ej bllek edhe baci kej shawty pom fol nuk e di qka thot je veq kry pun edhe xhep potin festoj si festim po del flak e tym Ekipa zez e Pint, deri infint maje ma ngat shum high luj me staf leje kerrin e kallt kallxoj qe jena dukat maje ma ngat high luj me staf leje kerrin e kallt kallxoj qe jena dukat Reef4 Shoki mos bo boom biri kejt lekt pash ropt nxet si disko me termo qka je tu qu loqk ruju se helem o veq pak tel bro dyqinmi euro teshat e zeza ikom ja therrum ajo thot merrem per ty hi nzjerem dhipi kyqe e po rri shofer un o bro tellum sjem asi tipa krym punt tsakta deri del dita maje ma nalt shum high luj me staf leje kerrin e kallt kallxoj qe jena dukat maje maje ma nalt high luj me staf leje kerrin e kallt kallxoj, qe jena dukat Reef4 Shoki mos bo boom biri kejt lekt pash ropt si besohet qka po sheh korgjo nuk osht si dje ekipa kejt me mu vjen hi nclub si gantal man meniher e thirri thirri cila po ma then edi kini ni per emrin tem qato sicila po qohet e po nxeh po kcen si besohet qka po sheh e prek shoqen o thot ao pernime qatje e kur ekipa kejt kejt po vjen bahet zi bahet zi shishat kejt me ren Reef4 Shoki mos bo boom biri kejt lekt pash ropt


Ky tekst u dërgua nga gentiansadiku12@outlook.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019