Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - A Thu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

A thu kush te ka lendu
Ty kraht kush ti ka kput
Pse sum me fluturu
Athu kush ka guxu?(2)

Pasioni pricitet
Pasomi 500qindeshet
Panorama prishet
Kur dashnia vyshket
Pluma ton kohen mas shpine pom
Njekin G-tu e mbrojt skretin per driten e diellit
Blleki
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/12/2022
Teksti: Blleki
Orkestrimi: Mixey
Video Produksioni: Kotorri
Produksioni: Mixey
Editing: Elisah.V


Blleki - A Thu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thu".
3. Video është e këngës "A Thu", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blleki:


Komente 0