Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  170
 • Emri i Vërtetë:
 • Bledi Beqiri
 • Vendlindja:
 • Struge 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bloody është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bledi Beqiri ose siq njihet ndryshe me emrin artistik BLooDy, eshte i lindur ne Struge ku edhe jeton. Qe ne femiri ai ka pasur deshire te madhe muziken, por kushtet ekonomike nuk arrinin ti permbushnin deshirat qe ai kishte. Me kalimin e viteve, kur gjerat nisin te vin ne vendin e vet ngadale nisi edhe rrugetimi i tij drejt muzikes. Ai ka patur mbeshtetjen maksimale te familjes dhe u fillimisht i angazhua si Dj e me pas nis rruga drejt endrres. A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Profili

Facebook

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (15)

2
14
2
1
5
5
6
4
4
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Baggeri

Bomba

Tuli Goa

Bardhi Idrizi

Emir

S4MM

Ex King

Sacrifice

Emyx

Strongi

Tags: Bloody, Bledi Beqiri


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet