Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bloody Albanian

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Bloody Albanian është një grup artistësh. Ky grup u formua nga reperi Bigbang ne vitin 2009. Ne kete grup bejne pjes disa reper si TMX, BAC, GJOONI,etj. Ky grup ka bere shume kenge. Kenga e tyre e pare eshte kenga qe quhet Sa her qe vim. Kurse kenga e tyre e fundit edhe kenga e cila eshte bere me videoklip e cila quhet Welcome to Wushtrria. Bloody Albanian i inqizojn kenget ne studio INTERPLAY....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Lil G's

Bloody Gangstaz Family

Okupatorat

P.E.Z

Psychos

Down Town

Over's

Dpk

Jet

Tags: Bloody Albanian


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet