Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Foreigners

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Londër 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Bloody Foreigners është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Grupi është formuar në vitin: 2004, Londër Antaret: Fatos Bejta – Lead vokal, gitare ritmike Fatos Dërguti – Bas gitare, back vokal Joseph Cook – Bateri Ard Kelmendi – Lead gitare, back vokal Më datë 12 Nëntor 2007, Bloody Foreigners publikojnë videoklipin "Shabani", në bashkëpunim me Genc Salihu. Më datë 11 Mars 2014, Bloody Foreigners publikojnë videoklipin "Eja Ne Skijim", në bashkëpunim me Genc Salihu & Giza. Më datë 12 Korrik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentOh, Oh, Oh / Jadec (2015)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bloody Foreigners, The Bloody Foreigners

Komente 0